Baumax İş Başvurusu

1976 yılında Avusturya’da kurulan BauMax Çek Cumhuriyeti Slovakya ve Slovenya’da hizmet vermektedir. 65’i Avusturya 24’ü Çek Cumhuriyeti, 14’ü Slovakya ve 2’si Slovenya olmak üzere 105 bauMax ev geliştirme merkezi bulunmaktadır. 1983 yılında Avusturya’da Pazar lideri olan bauMax 1992 yılında Macaristan ve çek Cumhuriyeti pazarına, 1994 yılında Slovakya pazarına, 1995 yılında Slovenya pazarına, 2000 yılında Hırvatistan pazarına, 2006 yılında Romanya pazarına, 2008 yılında Bulgaristan pazarına, 2010 yılında Türkiye pazarına girmiştir. 2014 yılında sanal mağazacılığa başlamıştır ve gene aynı yılda Romanya, Bulgaristan, Türkiye pazarlarından çekilmiştir. 2015 yılında da Macaristan ve Hırvatistan’dan çekilmiştir.

BauMax geliştirme malzemeleri başta olmak üzere yaşam için gerekli olan her şeyi bulabileceğiniz yapı marketidir.

En profesyonel ustalardan en amatör kendi işini yapmak isteyenlere, en yetenekli sanatçılardan, en yeni hobicilere kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir. Baumax Hazır Usta sistemi ile her türlü yer ve duvar döşemelerinin yapılması, boya, badana işlemleri, pencere ve kapıların montajı ve bahçe işleri gibi hizmetleri de müşterilerine sunar.

BauMax bir aile şirketidir ve tüm çalışanlarını da bu ailenin bir uzantısı olarak kabul eder ve çalışanlarına kişisel gelişim ve kariyer gelişimi için cazip imkanlar sunar. Şuan dört ülkede istihdam sağlayan bauMax’ın 6200 çalışanı vardır ve çalışanlarından adil, güvenli ve keyifli bir çalışma ortamı, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmelerini ister.Baumax İletişim Bilgileri
Adres; Bağlar Mahallesi Koçman Caddesi Gül Sokak Çolakoğlu Plaza No:67/3 34209 Güneşli / İSTANBUL

Baumax Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baumax firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baumax insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ