Bauhaus İş Başvurusu

Bauhaus İsviçre’li ünlü modernistin adını kullanan, atölye, ev ve bahçe ile ilgili her türlü ihtiyaç malzemesinin satışının yapıldığı alışveriş mağazaları bulunana perakende satış şirketidir.

Geniş ürün yelpazesiyle bireysel müşteriler dışında zanaatkarlar, esnaf, apartman yöneticileri ve müteahhitler gibi meslek dallarına da hitap etmektedir. Bauhaus Kurumsal Müşteri Standı, geniş ürün yükleme alanları, toptan ürün yükleme alanları, toptan ürün tedariği ve nakliye hizmetleri sunuyor. Bu seçkin ürün ve hizmet anlayışı Bauhaus’un bütün reyonlarında geçerlidir.

İlk mağazasını 1960 yılında Mannheim, Almanya’da açmıştır. Avrupa çapında 190’dan fazla perakende satış mağazası ve Franchising mağazasıı bulunmaktadır. Şirket 2004 yılında Oberstdorf Kayakla Atlama Müsabakasında Almanya’ya Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası’nda Çek Cumhuriyeti’ne, Kayakla Süzülme Dünya Şampiyonası’nda Slovenya’ya Planica için sponsorluk yapmıştır. Ayrıca Alman Milli Futbol Takımı’nın maçlarında da çeşitli sponsorluklar yapmaktadır.

Uzmanlık ölçüsü Bauhaus 13 ülkede 13000’in üzerinde çalışanıyla Avrupa’nın en başarılı şirketlerinden biri olmuştur. 120000’in üzerinde kaliteli ürün satışa sunulmaktadır. Güler yüzlü çalışkan ve yüksek motivasyonlu çalışanlarıyla müşterilerine en iyi en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu bağlamda Bauhaus çalışanlarına görevleri ile ilgili her gün yeni tecrübeler kazanarak mesleki kariyer yapabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırarak uluslar arası bir kuruluşta çalışabilecekleri iş olanakları sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin dolayısıyla uzun süreli büyüme ve başarının garantisi için personel teşvikleri ve gelişim desteği şirket hedeflerinin ön sıralarında yer alır.Bauhaus İletişim Bilgileri
Adres; Altıntepsi Mh. Ferhat Paşa Çiftliği Büyük Otogar Karşısı, Pk: 34150, Bayrampaşa, İstanbul

Bauhaus Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bauhaus firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bauhaus insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ