Battalbey İş Başvurusu

Battalbey, halkın dini duyarlılıklarını da göz önünde bulundurarak a kalite garantisi ile çiğköfte üretimi gerçekleştirmekte olan bir firmadır. Battalbey firması, sadece üretimde değil aynı zamanda nakliye ve pazarlama konusunda da üstün kaliteyi hedeflemektedir.

Firmanın en büyük amacı en uygun fiyata ürünlerini üretmektir. Tüketici ve çevre sağlığına karşı büyük bir duyarlılığı olan bu firma ürünlerini oldukça hijyenik ortamlarda üretmeye büyük bir çaba gösteriyor. Güvenilir hizmet vermek bu firmanın en sarsılmaz ilkesi olmuş durumdadır. Firmanın amacı kendi ülkesinde edindiği yeri yurtdışında da yayabilmek ve dünyaya açılabilmektir. Bugün gelmiş oldukları noktayı koruyabilmek ve geriye dönüp baktıklarında yapmış oldukları hataları düzeltebilmek için gerekli çalışmaları gerçekleştirmek için büyük bir özveri ile çalışmalarına devam etmektedirler. Firma aynı zamanda bayilik de vermektedir. Aynı zamanda başarılarını da pek kazanmış oldukları pek çok belge ile müşterilerine kanıtlamışlardır. Firmanın bugün pek çok bayisi bulunmaktadır ve bu bayilerin hepsinde ortak konsept uygulanmakta ve fiyatlar hepsinde aynı olmak durumundadır. Firmanın hijyen anlayışı tüm şubelerinde aynı üstün başarıyı korumaktadır.

Üretmiş oldukları temiz, sağlıklı ve lezzetli ürünler ile pek çok kişi tarafından beğenilen marka son zamanlarda da hızla büyümekte ve birçok yerde yeni müşterilerine merhaba demektedir. Görmüş oldukları bu talep sayesinde daha da büyüyeceği belli olan marka ileride istedikleri hedeflere ulaşabilecek gibi görülüyor.

Battalbey İletişim Bilgileri
Adres; MALKOÇOĞLU MAHALLESİ ESKİ EDİRNE ASFALTI NO:889-891 Sultangazi / İstanbulBattalbey Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Battalbey firmasında kariyer yapabilirsiniz. Battalbey insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ