Batman Üniversitesi İş Başvurusu

1975-1976 Eğitim öğretim sezonunda MEB Yaygın Yüksek Öğretim Kurumu, Örgün Yükseköğretim Dairesi Başkanlığı’na bağlı olacak şekilde kurulumu gerçekleştirilmiş olan Batman Meslek Yüksek Okulu; 1982 tarihinde 41 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Dicle Üniversitesi’nin bünyesi altına girmiştir. 2007 tarihinde Batman Üniversitesi kendi başına bir üniversite haline gelmiştir. İnönü Üniversitesi rektörü tarafınca tedviren yönetimi gerçekleştirilmiştir. 09 Eylül 2008 tarihinden itibaren de Prof. Dr. Abdüsselam ULUÇAM’ın rektör olarak atanmasının sonrasına kendi bağımsız yönetimine kavuşmuştur ve artık yönetimini kendi bünyesi çerçevesinde gerçekleştirmeye başlamıştır. Bugün kendi yönetimi altında eğitim hizmeti sunan üniversite öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamak için etkin çalışmalarını devam ettiriyor.

Öğrencilerini geleceğe hazırlarken gençlerin beklentilerine ve taleplerine son derece önem veren idari yönetim bu konuda oldukça titiz bir çalışma sürdürüyor. Üniversitenin en önemli hedefleri arasında çağdaş, modern ve kendinden emin bireyler yetiştirebilmek yer alıyor. Yetiştirdiği bireyler ile ülke ekonomisinin kalkınacağına ve verimli elemanlar sayesinde başarılı işlere imzaların atılacağına inanan kurum kendinden emin ve son derece disiplinli bir eğitim çalışması sürdürüyor. Vermiş olduğu üstün eğitim hizmetinin yanı sıra öğrencilerine rehberlik ederek onlarla iletişimini yüksek tutuyor ve bu sayede hızla gelişiyor. Öğrencilerinin beklentilerini ve isteklerini her şeyin üzerinde tutan bu okulda eğitim hizmeti son derece kaliteli bir şekilde verilerek pek çok kuruma örnek oluyor.

Batman Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Batman Üniversitesi, Merkez Kampüsü, 72060 Batman

Batman Üniversitesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batman Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Batman Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ