Anasayfa / Mağaza ve Marketler Ağustos 30, 2015

Batman Migros İş Başvurusu

Migros mağazaları Türkiye geneline yayılmış olan ve de sayıca çok fazla olan bir kuruluştur. Migros mağaza zincirleri içerisinde giyimden, yiyecek sektörüne, kitaplardan, dergilere farklı alanlarda müşterilere hizmet verilmektedir. Migros bir süpermarketler zinciri olduğundan, son zamanlarda hızla gelişen kent kültürüyle beraber ülke genelinde daha fazla yayılmaya başlamıştır. Çünkü bireyler ihtiyaçları her ne olursa olsun, ihtiyaçlarını karşılamak için süpermarketleri kullanmakta ve de süpermarketleri ilk seçenek olarak tercih etmektedirler.

Migros’ta ülkemizde ki önemli süpermarket zincirinden birisidir. Neredeyse ülke sınırları içerisinde her şehirde bir şubesi olan Migros’un, Doğu Anadolu ve de Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’ne de hizmet verme politikaları genişlemektedir. Bu politikaların içinde de Batman Migros’ta tüketicilere hizmet vermeye başlamıştır. Batman’da yaşayan insanların Migros’u çok fazla tercih etmelerinden dolayı ve de yoğun talepten dolayı Batman’da ikinci bir Migros şubesi Batmanlıların hizmetine açılmıştır. Şubeler ise değişik bölgelerde tüketicilere hizmet vermektedir. Migros Batman şubesinin adresi ise şudur; Bahçelievler Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, no:22’de hizmet vermektedir. Diğer Batman Migros şubesi ise, MMM Migros Batman Park, Kültür Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No:315’de hizmet vermektedir. Bu iki şubenin Batman’a açılmasının hem bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak konusunda hem de şehre yeni iş imkanları yaratmak konusunda oldukça faydalı olmuştur. Bölgede uzun zamandan beri var olan işsizlik durumu değişmiş, Migros’un açılmasıyla gençlere yeni iş imkanları sağlamıştır.Batman Migros İletişim Bilgileri
Adres; Turgut Özal Bulvarı, Diyarbakır Caddesi, No: 222 Batman

Batman Migros Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Migros firmasında kariyer yapabilirsiniz. Migros insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Batman Migros İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. Bilal Eylül 1, 2015

    7 senedir istanbulda malatya pazarında tezgahtarlık yapmaktayım. Benim memleketim olan batmanda eğer uygun şartlar olursa migros gibi kurumsal bir şirkette çalışmak istiyorum.

  2. hamza Ocak 16, 2016

    İstanbul’dan Memleketime Geldim, 9 Yıllık Şarküteriyim. Sizinle Çalışmak İstiyorum. Kurumsal Şirketlerde Çalıştım.

  3. Hasan Mart 4, 2016

    Slm sizinle çalışmak istiyorum, özel güvenlik kartım var. Bir de bilgisayar sertifikam var, şimdi çalışmıyorum, boştayım.

Yorum Yap