Batman Hastanesi İş Başvurusu

Batman Hastanesi, 2005 tarihinde Batman ilinin ikinci özel hastanesi olarak kurulmuştur. Batman Hastanesi’nin dört tane ameliyathanesi mevcut olup her an doğuma hazır bulunan doğum salonu da mevcuttur.

Batman Hastanesi bünyesinde; anestezi ve reanimasyon, çocuk sağlığı ve hastalıkları, , dahiliye, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz sağlığı, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak-burun-boğaz, nöroşirürji (sinir cerrahisi), nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, üroloji, biyokimya, radyoloji birimleri yer almaktadır. Hastalarının sağlıkları kadar konforlarına da oldukça özen gösteren Batman Hastanesi, 4 adet suit, 3 adet de normal oda olmak üzere totalde 67 kişilik yatak kapasitesini bünyesinde mevcut bulundurmaktadır.

Modern cihazlarla donatılmış olan tam teşekküllü laboratuarında deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermeyi sürdüren Batman Hastanesi yönetimi; hizmet sektöründe hiçbir sınırın olmadığı düşünüyor. Hastane olarak sağlık sektöründeki her çeşit gelişmeyi bire bir takip ederek ve son teknoloji ürünlerini bünyesinde barındırarak hizmet vermeye devam ediyor. Var olan teknolojik donanımının yanı sıra doktor ve personel ekibi ile de başarılı çalışmalarını sürdürüyorlar. Profesyonel tıbbi uygulamaları, üstün teknolojileri, hasta memnuniyeti ile uzman, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren kadrosu ile sağlık sektöründe yer aldığı bölgede bir referans merkezi haline gelmiş durumdadır. Bilimsel ve vicdani değerlere son derece bağlı, hasta haklarına ve etik kurallara duyarlı, koşulsuz hasta memnuniyetine odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ile uzman kadrosu sayesinde güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmayı oldukça iyi bir şekilde başarıyorlar.

Batman Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Turgut Özal Bulvarı No: 293 MERKEZ/BATMANBatman Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batman Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Batman Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ