Anasayfa / Ek İşler Mayıs 6, 2015 1.383 okunma

Batman Ek İş İlanları

Batman evde ek iş imkanları. Ek iş arıyorum ve yapmak istiyorum diyenlere, evlerde hafta içi ya da hafta sonu yapabilecekleri mandal, boncuk, paketleme, kalem, nikah şekeri gibi ek işler hakkında bilgiler…

Batman Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir.

Batman İli Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Dicle Bölümünde yer alan bir ilimizdir ve denizden yüksekliği 550 metre kadardır. Oldukça dağlık ve engebeli bir yüzey yapısına sahip olan Batman İli’nin en önemli özelliği ise Türkiye’ de petrolün ilk bulunduğu dağlar olan Raman Dağları’nın bölgede yer alıyor olmasıdır. Batman 1990 yılında Türkiye’nin 72. İli olmuştur. Merkez İlçe Batman dâhil altı ilçesi bulunmaktadır. Diğer beş ilçe Sason, Kozluk, Beşiri, Hasankeyf ve Gercüş ilçeleridir.

Batman Ekonomisi
Batman ekonomisi madencilik, tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Hayvancılık daha çok dağlık bölgelerde büyükbaş hayvancılık şeklindedir. Bunun dışında en büyük gelir madencilikten yani petrolden sağlanmaktadır. Raman Dağları’ndan Türkiye petrollerinin %20 si üretilmektedir. Diğer bir maden ise Sason İlçesi2nde yer alan barit madenidir.



Tarım daha çok Batman ve Beşeri Ovalarında yapılmaktadır ve sulamanın yeterli olduğu bölgelerde pamuk, tütün, baklagiller, tahıl, bazı meyve ve sebzeler yetiştirilebilmektedir. Son yıllarda Batman İli’nin sanayisi de hızla gelişmektedir. Yakın zamanda Türkiye İl sıralamasına göre 15. Sıraya yükselmiştir ve Organize Sanayi Bölgesi sayısı üçe çıkmıştır. Ayrıca İnşaat sektörü de İlin gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

Batman’da Evde Yapılabilecek İşler
Batman’da evde çalışarak size ek gelir sağlayan işler yapabilirsiniz. Evde poşet katlama işi, firmaların belirli ebatlarda, üzerinde logoları bulunan poşetlerin katlanması için evde çalışmak isteyen kişilere verdikleri iştir. Ne kadar çok iş alır ve hızla teslim ederseniz o kadar çok kazanabilirsiniz. Evde boncuk dizme işi, örneklerini ve boncukları size işi veren firma sağlıyor. Sizde örneklere göre evinizde boncuk dizerek gelir sağlıyorsunuz.

Evde tesbih dizme işi, firmalar size boncukları veriyor ve siz de evde, yorulmadan, boş vakitlerinizde tesbih diziyorsunuz. Tespih başına ücret alabilirsiniz. Evde pasta yapma işi, müşterileriniz kişi ya da firma olabilir. Evde siparişlere uygun olarak yapacağınız pastalar sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.




Konu İle İlgili Görseller
Batman Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 13 yorum yapılmış.

 1. esra Haziran 16, 2015

  ek is ariyorum bana ulasirsaniz sewinirm

 2. songül Ağustos 29, 2015

  bu işe ihtiyacım var batman merkezde oturuyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 3. Fatma Eylül 19, 2015

  Batman merkez de oturuyom, acil işe ihtiyacım var.

 4. Safiye Ekim 29, 2015

  Batman merkezde yaşıyorum, evde ek iş için iletişime geçerseniz sevinirim.

 5. Osman Kasım 9, 2015

  Teknoloji tasarım öğretmeniyim. Boş zamanlarımı değerlendirmek için iş istiyorum.

 6. engin Aralık 26, 2015

  Mrb ben Engin, 23 yaşındayım. 11 den itibaren boş zamanım oluyor. Onun için bir ek iş arıyorum, varsa bi iş çalışmak isterim. İletişim hattım 0537**** burdan ulaşabilirsiniz bana saygılar..

 7. dilek Ocak 19, 2016

  İşe ihtiyacim var lütfen.

 8. edip Ocak 19, 2016

  Benimde işe ihtiyacim var, yardimci olsaniz sevinirim.

 9. ayfer Şubat 4, 2016

  İşe ihtiyacım var batmandayım, iş ne olursa olsun beceririm.

 10. busra Şubat 19, 2016

  Batman merkezde ikamet ediyorum, ek işe cok ihtiyacim var. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

 11. Dila Mart 8, 2016

  İşe ihtiyacım var, çok acil Batman Çamlitepe mahallesinde oturuyorum.
  Lütfen bana ulasin.

 12. melek Temmuz 24, 2016

  Ise ihtiyacim var. Lütfen bana ulasin.

 13. melek Temmuz 24, 2016

  Karşıyaka mah.’de oturuyorum. iş arıyorum.

Yorum Yap