Anasayfa / Hastaneler Ağustos 29, 2015

Batman Alman Hastanesi İş Başvurusu

Batman Alman Hastanesi, hastalarına kendilerini güvende hissedebilecekleri bir ortamda, hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, ellerindeki en iyi teknolojiyi kullanıp hizmet vermektedir.

Nitelikli personeli ile hastalarına değer veren hekim kadrosu sayesinde en kaliteli sağlık hizmetini vermeyi amaçlamaktadırlar. Batman Alman Hastanesi, yaklaşık 12.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Bünyesinde 115 kişilik yatak kapasitesini barındırmaktadır. Hasta odaları, hasta ve refakatçilerinin tüm ihtiyaçları hesaplanarak dizayn edilmiştir. Hastanenin tüm birimlerinin SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve devlet memurları ile anlaşması vardır.Borçları yüzünden kapısına kilit vurulmuş olan hastane satışa çıkarılmıştı. Pek çok özel sağlık kuruluşu sahibi ile pazarlığa oturulmuştu ancak bir anlaşmaya varılamamıştı. Kamu Hastaneler Birliği de hastanenin satışı ile ilgili olarak bir talepte bulunmuştu. Bu talep olumlu karşılanınca satış işlemleri başlamıştı. Sonrasında hastane yediemine teslim edilmiş ve var olan borçları ödenmeye başlanmıştı. Devlet, Alman Hastanesi’ni 20 milyon TL’ye satın almıştı. Bunun üzerine tapu devir çalışmaları da başlatıldı. Belediye içerisindeki problemler çözüme kavuşturuldu. Tüm bunlardan sonra sıra hastanenin devir işlemlerine gelince bu sefer hastaneden alacaklı olanların haciz ve ipotek kararlarını kaldırmadıkları sebebi ile Sağlık Müdürlüğü engelle karşılaşmış oldu. Sağlık İl Müdürlüğü Dr. İhsan Bodakçı konuya dair açıklama yaparak kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirdi. Hastanenin borçlarının tam anlamıyla temizlenemediğini, haciz ve ipoteklerin kaldırılmaması sebebi ile devir çalışmalarının başlayamadığını duyurdu.

Batman Alman Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Mahatma Gandi Bulvarı, Aydın Arslan Caddesi No: 27 Batman

Batman Alman Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batman Alman Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Batman Alman Hastanesi insan kaynakları ile görüşmek için (0488) 213 8282 numaralı telefonu arayabilir ve insan kaynakları departmanına bağlanarak iş olanakları hakkında bilgi alabilirsiniz.Konu İle İlgili Görseller
Batman Alman Hastanesi İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 5 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. lokman Kasım 16, 2015

  İş başvurusu yapmak istiyorum.

 2. yunus direk Aralık 24, 2015

  Tıbbi dökümantasyon sekreterliği mezunuyum, çalışmak istiyorum.

 3. faysal avim Şubat 3, 2016

  Ben faysal sizin calısmak istiyorum, temizlik görevlisiyim, acil iş arıyorum.

 4. funda Mart 4, 2016

  Sağlık kurumları işletmeciliği mezunuyum, çalışmak istiyorum, deneyimim var. On parmak klavye kullanabiliyorum.

 5. funda Mart 4, 2016

  Dönerseniz sevinirim ise ihtiyacım var.

Yorum Yap