Batik Giyim İş Başvurusu

Batik Giyim, Türk modasının öncü markalarındandır. İlk olarak 1980 yılında Batik Örme adı ile kurulmuşlardır. Yurtiçinde ve yurtdışında pek çok firmaya üretim yapmakta olan firma Türkiye’nin hazır giyim sektörünün öncü firmalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Batik Giyim, 1994 yılında ilk mağazasını açmıştır. Günümüzde ise 120’den fazla mağazası hizmet vermeye devam etmektedir. Batik Örme’den kazanılan koleksiyon veüretim tecrübesi ile bugün hızlı ve emin adımlarla yükselişini sürdürerek, kadınlara şık stil sahibi ürünler üretmeye devam etmektedir. Dünyanın ise pek çok markasının doğumuna tanıklık etmiştir. Aynı zamanda bu markaların büyümelerine destek olmuş ve yıllar boyunca onlar için istihdam sağlamıştır. Türk modasına kattığı güncel bakış açısı ile her dönem kullanıma uygun tasarımları, çeşitliliği bol olan tasarımları ve kadınlara sunmuş olduğu yüzlerce seçenek ile detaylardaki tüm yaratıcılığı ile Batik, Türk modasında yepyeni bir kadın tarzı yaratmayı başarmıştır.

En büyük amacı dünya modasını en özgün biçimde kendi tasarımlarına yansıtabilmektir. Tabi buna ek olarak ise en kaliteli ürünü ve hizmeti yaratabilmektedir. Sadece ürünün satışı için değil satış sonrası için de iyi bir hizmet vermeyi amaçlamışlardır.

Gelecekteki hedefleri ise sahip oldukları üretim tecrübesi ve güçlü deneyimli kadrosu ile markanın adını kaliteli ürün ve hizmet üretimi ile moda sektöründe dünya liderleri arasına sokabilmektir. Bunun için de çalışmalarını hızla sürdürmektedirler.Batik Giyim İletişim Bilgileri
Adres; Evren Mah. Bahar Cad. NO: 8 Güneşli/ İstanbul

Batik Giyim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batik Giyim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Batik Giyim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ