Batı Oto İş Başvurusu

Batı Oto, 1989 tarihinde yedek parça üretmek ve araç ithalatı yapmak için kurulmuştur. Bunun dışında servis hizmeti de vermektedir. Ek olarak başka dallarda da hizmet vermektedirler.

Hedeflerine ilerlerken göstermiş oldukları büyük çabalar sayesinde hızla ilerlemiş ve gelebilecekleri en iyi noktaya kısa bir sürede gelmişlerdir. Bu ilerlemenin sonucunda da kurumsal bir aile olan Mercedez Benz’in bir parçası olmayı başarmışlardır. Bu sayede büyük ölçüde büyümüş ve sektörün saygın isimlerinden biri haline gelme başarısına imzalarını atmışlardır. Batı Oto, içerisinde bulunduğu sektörün en iyisi olabilmek için artan bir ivme ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Yapmış oldukları işin kalitesine büyük bir özen gösterip ve sahip oldukları müşterilerin her birine koşulsuz memnuniyeti sağlayabilmek adına üstün bir performans sergilemektedirler. Tüm bunları başarabilmek için yolunda sağlam adımlarla ilerlerken aynı zamanda saygılı, içten ve güler yüzlü duruşlarından da asla ödün vermiyorlar.

Kalite politikalarında en önem verdikleri husus ise müşterilere talep ettikleri hizmeti zamanında sunabilmek. Yapmış oldukları işin bilincinde olarak müşterilerinin can güvenliği için büyük bir dikkat ile çalışmalarını sürdürüyorlar. Sadece müşterilerinin değil aynı zamanda kendi çalışanlarının mutluluğu ve memnuniyeti bu firma için son derece büyük bir önem taşımaktadır. Yüksek standartlı kalite anlayışını tüm personeli ile birlikte bir aile olarak benimsemeyi başarmış olan bu firmanın gün geçtikçe daha büyük başarılara imza atması ise son derece doğal.

Batı Oto İletişim Bilgileri
Adres; Bostancı Sanayi Sitesi. İçerenköy Mh. Doğanbey Cd. No:40/A Ataşehir/İstanbulBatı Oto Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batı Oto firmasında kariyer yapabilirsiniz. Batı Oto insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ