Anasayfa / Hizmet Sektörü Ağustos 28, 2015 395 okunma

Batı Güvenlik İş Başvurusu

Batı Güvenlik iş ilanları ve güvenlik görevlisi alımı hakkında bilgiler. Batı Güvenlik iş başvuru formu, insan kaynakları ve kariyer olanakları…

Batı Güvenlik, 1997 tarihinde Bakırköy’de kurulmuştur. Firma o yıllarda içerisinde yer aldığı bölge içerisinde büyük bir alana hizmet etmiştir. Daha sonra ise 2004 yılında çıkan bir güvenlik yasası sebebi ile yeniden yapılanmaya gitmiştir.

Batı Güvenlik, 2005 tarihinde 5188 sayılı yasa kapsamında faaliyetlerine yeniden başlamıştır. Çok kısa bir süre içerisinde İstanbul başta gelmek üzere Ankara, İzmir, Bursa, Van, Hakkari ve Malatya gibi pek çok ilde hizmet faaliyetlerini gerçekleştirmiştir. Zaman içerisinde hızla büyüyerek müşterilerinin beklentilerini kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamayı sürdürmüştür. İstanbul’da yer alan şubeleri ise Türkiye’nin hemen hemen her noktasında hizmet vermektedir. Çalıştırdıkları personeline ilk olarak bir güvenlik eğitimi aldıran firma daha sonrasında onları bünyesine dahil ediyor.Tüm bunların sonrasında müşterilerine üstün kalite standartları çerçevesinde hizmet vermeyi sürdüren firma pek çok alanda koruma hizmeti veriyor. Profesyonel bir hizmet verebilmek için gereken tüm çalışmaları gerçekleştiren firma sektördeki en güvenilir isimler arasında yer alıyor. Vermiş oldukları hizmet ve personeline aldırmış oldukları üstün güvenlik eğitimi ile müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayan firmanın geleceğe yönelik amaçları arasında elbette ki Türkiye genelinde hizmet vermek yer alıyor. Firma üstün kalite standartları ışığı altında bu hedefine doğru sağlam adımlarla ilerlerken vatandaşlar da talep etmiş oldukları güvenlik hizmetini kesintisiz bir biçimde en iyi şartlarda almış bulunuyor. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanmış oluyor.

Batı Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; 1. Cad. Turgut Özal Bulv. Bizim Çatı Sitesi E-02 Blok No:9, Başakşehir / İstanbul

Batı Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batı Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Batı Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Batı Güvenlik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap