Anasayfa / İnşaat Ağustos 27, 2015

Batı Beton İş Başvurusu

Batı Beton, 1986 tarihinde Batıçim tarafından sektördeki hazır beton ihtiyacını karşılayabilmek için kurulmuştur. Batı Beton 1986 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde hazır beton üretimine başlamıştır. Firmanın İzmir, Aydın ve Manisa ilçe ve illerinde 15 adet hazır beton tesisi yer almaktadır. 18 tane hazır beton santrali ile 2000 metreküp/saatlik bir kapasite ile üretimini gerçekleştirmektedir.

Tesis, hazır beton üretimine başlamış olduğu ilk günden bugüne dek yenilikçi üretim anlayışıyla piyasadaki yerini korumaktadır. Yenilenen teknolojinin de büyük bir takipçisidir. Ürün ve hizmet kalitesi sayesinde bugüne kadar maksimum müşteri potansiyeline ulaşmayı başarmışlardır. Çevre duyarlılıkları sebebinden ötürü de sürekli bu alanda yatırım yapmaktadırlar. Firma müşteri memnuniyetini yakalamak için personeline çok iş düştüğünü düşünüyor ve bu yüzden personeli için sık sık eğitim programları düzenlemektedir. Kalite anlayışı ise TS EN 17025 şartlarına uygundur. Ürettikleri ürünlerin performansını artırabilmek içinse arge projelerine büyük yatırımlar yapmaktadırlar.Firmanın bütün tesisleri KGS tarafından G işareti uygunluk, KGS uygunluk ve TSE tarafından TSE uygunluk belgelerini alabilmiştir. Bütün hazır beton tesisleri TS EN ISO 9001 kalite yönetimi sistemi, TS EN ISO 14001 çevre yönetim sistemi ve ayrıca TS 18001 OHSAS iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi belgelerini almayı başarmıştır. Tüm bu belgelerin eşliğinde müşterilerine üstün hizmet veren firma sektöründeki öncü isimlerden biri olmayı başarabilmiş durumda.

Batı Beton İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Caddesi No: 335 Bornova / İZMİR

Batı Beton Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batı Beton firmasında kariyer yapabilirsiniz. Batı Beton insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Batı Beton İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. yener garıpoglu Ocak 16, 2016

    izmirin on numarası olan firmanızda mikserci olarak görev almayı cok isterim.

  2. yener garıpoglu Ocak 16, 2016

    İzmir’de on numara olan firma, böyle bir firmada çalışmak isterim.

  3. musa ilhan Nisan 1, 2016

    Ben santral operatoruyum. Hem mekanik hem periyodik bakimini yapiyorum ve santral operatorluk yapiyorum ve kaynak işi de yapiyorum. Sizle calismak isterim, saygilarimla.

Yorum Yap