Başyazıcı Center İş Başvurusu

1953 yılında Kayseri’de temelleri atılan bir grup şirketidir. Köklü bir tarihi olan Başyazıcı Center, Kayseri sınırlarını aşarak Türkiye’nin birçok bölgesinde gıda, tekstil, inşaat, turizm ve tarım gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Ali Başyazıcıoğlu Holding, Türkiye’ nin en önemli firmaları arasında yer almaktadır. Holding 1500 çalışma kadrosu, her bölgede bulunan bayileri, şirketleri ve yatırımları ile bölgesel, sürdürülebilir kalkınma politikası ile Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Kaliteli üretim anlayışı ve yatırım odaklı hizmetiyle sektörde önemli bir yer edinmiştir. Faklı bölgelerdeki mağazalarıyla, ulusal zincir oluşturan bir şirket olmuştur. Çok sayıda hizmet ve olanakları ile devamlılığını koruyan, yenilenerek büyüyen Başyazıcı Center, hizmet sektöründe adını duyurmuştur. Tedarikçilerden çalışanlara kadar tüm hizmet aşamalarında dikkate alınan en önemli nokta kaliteden ödün vermemektir. Bunun için ilk hedef; kalite standartlarına uygun hizmete ulaşmaktır.Müşteri odaklı hizmet vermek adına Başyazıcı Center, her zaman müşteri beklentilerini ön planda tutar, talep ve şikayetleri dikkate alır. İşinde deneyimli ve bilgili çalışan kadrosuyla en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinir. Holding olarak, verilen tüm hizmetlerin, müşteri memnuniyeti öncelik alınarak yapılması büyük önem taşımaktadır. Büyük bir şirket bünyesine sahip olması, kalite ve güven temeline dayalı hizmet anlayışını öne çıkarmaktadır. Sunduğu imkanlar ve hizmetler dahilinde, güvenli alış-verişin en doğru adreslerinden biri olan firma, “en iyi fiyatın ve hizmetin merkezi” sloganıyla hizmetine devam etmektedir.

Başyazıcı Center İletişim Bilgileri
Adres; Alparslan Mah. Eşref Bitlis Blv. No:20/A Kayseri

Başyazıcı Center Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başyazıcı Center’de kariyer yapabilirsiniz. Başyazıcı Center insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Başyazıcı Center İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. cengizhan gök Kasım 11, 2015

  selamün aleyküm, depo görevlisi olarak iş arıyorum. Ehliyetimde var e sınıfı.

 2. cengizhan gök Kasım 11, 2015

  İldem şubeniz veya beyazşehir tercihimdir.

 3. kadir çoban Kasım 16, 2015

  Şarküter elemanıyım. Pastırma doğramayı biliyorum. Reyon düzeni yapabilirim.

 4. mehmet Temmuz 6, 2016

  Bağırsakcı ustasıyım, iş arıyorum.

Yorum Yap