Başkent Medikal İş Başvurusu

Başkent Medikal henüz 2012 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. Medikal sektöründe isim yapmasının en büyük sebebi; şirketin kurulduğu ilk andan itibaren ilkeli ve dürüst bir ticaret anlayışı benimseyerek bu doğrultuda hareket etmesidir.

Şirket, ticaret hayatına İstanbul’da başlamış, kısa zamanda bayilik çalışmalar yaparak bu doğrultuda firma bilinirliğini ve marka değerini arttırmıştır. Şirket, 2014 yılı itibari ile uluslararası düzeyde çalışmaya başlamış; Hindistan, Çin ve Mısır’dan distribütörlükler almıştır. 2015 yılı itibari ile Hindistan’ın Üroloji ve Gastroentroloji alanında en köklü ve etkili firmalarından biri olan Devon Innovations Private Limited firmasının tek yetkili distribütörü olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Genç ve bir o kadar da başarılı bir ekibe sahip olan şirket sürekli kendini yenileyen ve kısa zamanda ilerleyen kurumsal bir anlayışa sahiptir.

Başkent Medikal, önce kalite ve sağlık parolası ile yola çıkmış ve bunu kendine misyon edinmiştir. Şirketin hedefi kısa vadede Türkiye pazarına yeni ürünler sokmak iken, uzun vadede marka bilinirliği olan güçlü bir şirket yaratıp üretmektir. Şirket, politikası gereği standartlara gayet uygun kaliteli ürünleri uygun fiyatla müşteri ile buluşturmayı hedeflemekte ve bu yönde çalışmaktadır. Şirket, kısa zamanda prensiplerine bağlı, istikrarlı ve hızlı büyüyen bir kurumsal yapı durumuna gelmiştir. Ayrıca şirket, sürekli artan ürün yelpazesi ve uluslar arası anlaşmaları ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir.

Başkent Medikal İletişim Bilgileri
Adres; Strazburg Cad. No: 30/32 Sıhhiye Çankaya ANKARABaşkent Medikal Kariyer Olanakları
Başkent Medikal bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Başkent Medikal insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ