Base Life Club İş Başvurusu

Base Life Club’da fitnessten raket sporlarına, havuz alanlarından armyfite, keiserden pilates allegroya, kinesisten plaj voleyboluna, tırmanma duvarından basketbola, grup derslerinden koşu parkuruna kadar uzanan çok geniş bir yelpaze içerisinde, 100’ü aşkın farklı aktivite imkanına ulaşabilirsiniz.

Dünya standartlarında fitness, SPA/WELLNESS ve eğlence konseptinin tasarımı ve son teknolojiyle bir araya getiren yeni nesil yaşam klübü Base Life Club, modern mimarisi ve 125000 metrekarelik kullanım alanı ile üyelerine en üst seviyede hizmet sunmaktadır. Dünyanın en başarılı spor kulüplerinin tercih ettiği spor ekipmanlarının olduğu fitness alanı ve bünyesinde barındırdığı SPA merkezi ile TÜSİAV tarafından yılın tesisi seçilmiş, başarısı tescillenmiş bir kulüptür.

Konforlu soyunma odaları, profesyonel sporcuların tercih ettiği son teknoloji ekipmanlarla donatılmış ferah cardio & fitness alanı, yarı olimpik kapalı ve açık havuzu, NBA standartlarında basketbol alanı, Ankara’da ilk ve tek CrossFit kafesi, pilates allegro stüdyosu, profesyonel tırmanma duvarı, özel boks ringi, buhar odaları, mağara duşları, kar çeşmeleri Base Life Club’un sunduğu hizmet ve alanlardan bazıları.

Dijital ortamda; yıl içinde yapılan bütün aktivitelerin depolanmasını sağlayıp, üyeyi ekipmanlarda doğru yönlendirmek için Base Life Club’ta kurulu olan Welness System, eğitmenlerin her üyeyi yakından takip etmesine fırsat vermektedir.Base Life Club İletişim Bilgileri
Adres; Angora Caddesi No 209/10 06680 Beysupark Çayyolu – ANKARA

Base Life Club Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Base Life Club firmasında kariyer yapabilirsiniz. Base Life Club insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ