Başarı Elektronik İş Başvurusu

Ankara’nın köklü holdinglerinden biri olan Başarı holdingin bir şirketi olma özelliği bulunan Başarı Elektronik, 1989 yılında telekomünikasyon şirketi olarak kurulmuştur. Geçmişinin ardından tecrübe, profesyonelliği ve deneyimlerini taşıyarak bugünlere gelen Başarı Elektronik, kendi bünyesi altında toplamda 9 şirket ile faaliyetlerini sürdürmektedirler.

Başarı Holding bünyesinin büyük bir geçmişe sahip bir üyesi olan Başarı Elektronik, kaliteli ürün ve hizmetlerini geliştirmek ve daha iyiye taşımak adına, gelişen teknolojiyi, bünyesindeki yaratıcı fikirler ile yeni hedefler koyarak yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Kaliteli personelleri ve uzman kadrosu ile hedeflerine bir bir ulaşan Başarı Elektronik yeni hedeflerini de yine bu uzman kadroyu geliştirerek devam etmek istiyor. İnsan için teknoloji yaklaşımı ile insanlara verdiği değeri ve topluma verdiği saygıyı ifade eden başarı elektronik, gün geçtikçe üretimde kullandığı personel sayısını artırarak ülkemizde büyük bir istihdam kaynağı olma özelliğini bünyesinde bulunduruyor.
Başarı Elektroniğin gelişim politikasında belirttiği gibi, zamanı yakalayan, devamlılık içerme özelliği ilen hizmet veren bu şirket, sektöre ve yaşama büyük katkı sağladığı ve sağlayacağını göstermektedir. Kalite sertifikaları ile kalitesini ve verdiği hizmete karşı özgüvenini tescilleyen Başarı Elektronik, ISO 9002 sertifikasını kuruluşundan çok değil 12 yıl sonra yani 2001 yılının 30 nisan ayında almıştır. Ayrıca Türk Telekom ile de 2003 yılında bir ana sözleşme imzalamıştır. Başarı elektronik kaliteli hizmet ve sağladığı güvenle üretim ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Başarı Elektronik İletişim Bilgileri
Adres; Dumlupınar Bulvarı Kızılırmak Mah. No:3 Next Level Ofis A Blok Kat:27 124-125 Söğütözü / ANKARA

Başarı Elektronik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başarı Elektronik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başarı Elektronik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ