Barbaros Plaza İş Başvurusu

Barbaros Plaza, İstanbul ilinin Dikilitaş Beşiktaş semtinde yer almaktadır. Barbaros Plaza, İstanbul’un en gözde semtlerinden birinde kurulmuş olan ve iki bloktan oluşan bir binadır. Bina aynı zamanda büyük bir iş merkezidir ve bu amaçlarla kullanılmaktadır. Levent’in hemen kıyısında yer almaktadır ve oldukça görkemli bir görünüme sahiptir. Bu görüntüsü sayesinde pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Plazanın üst katlarındaki boğaz manzarası ise herkes tarafından bilinmekte ve hayranlıkla dile gelmektedir. Ancak çevreye vermiş oldukları rahatsızlık ile de maalesef sık sık gündeme gelmektedir. Yaratmış oldukları gürültü kirliliği ve çevre kirliliği insanlar tarafından çokça şikayet konusu olmuştur.

Binanın yapımında ise marka tercihi sırasında oldukça kaliteli malzemeler kullanan ve çevreye duyarlı, hızlı hizmet sunabilecek olan firmalarla birlikte çalışılmıştır. Binanın içersinde havalandırma ve taze hava sistemi, ısıtma ve soğutma sistemi, yangın ile mücadele sistemi, tesis otomasyon sistemi, asansör sistemi, jeneratör, tesis otomasyon sistemi ve telekomünikasyon sistemi yer almaktadır.

Müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz konforu sağlayabilmek için büyük bir itina ile marka seçimi gerçekleştirilmiştir. Tabi bu kalite aynı zamanda güvenliği de beraberinde getirmiştir.Plaza, 25 kattan oluşmaktadır ve her bir kat 657 metrekarelik bir alana sahiptir. Zemin katta cafe ve bir de toplantı salonu yer almaktadır. B Blok altında 2500 metrekarelik bir kapalı garaj da yer almaktadır.

Barbaros Plaza İletişim Bilgileri
Adres; Emirhan cad. no:113 Barbaros Plaza Dikilitaş Beşiktaş İSTANBUL

Barbaros Plaza Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Barbaros Plaza firmasında kariyer yapabilirsiniz. Barbaros Plaza insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ