Anasayfa / Bankalar Haziran 5, 2015

Bank Asya İş Başvurusu

Bank Asya katılım Bankası A.Ş. 1996 senesinde İstanbul Altunizade’de ki merkez şubesi ile faaliyetlerine başlamıştır. 1998 senesinde artan şubelerinde kalite ve verimliliği müşterilerine sunmak amacıyla ISO 9001 belgesi almıştır. 2000 senesinde internet şubesi hizmete sunularak teknolojik imkanları da artırılmıştır.

Bank Asya 2003 senesinde VISA üyeliği alarak kredi kartı uygulamalarında gelişmeye ve büyümeye devam etmiştir.2004 senesinde telefon bankacılığı işlemleri faaliyete geçmiş ve bu alanda istihdam yaratılarak bankanın büyümesine devam edilmiştir. 2005 senesinde MasterCard ile üyelik anlaşması imzalanmıştır.

Bank Asya 2006 senesinde İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda halka arz edilmiş ve işlem görmeye başlamıştır. 2009 senesinde The Banker dergisinin araştırmalarına göre dünyanın 1000 bankası arasında en etkileyici performansa sahip bankası ilan edilmiştir.

Bank Asya 2012 senesinde ilk yurtdışı şubesini Irak Erbil’de ilk yurtdışı temsilciliğini de Hindistan’da açmıştır. 2015 senesi itibariyle ülke içi şube sayısı 200 ü geçmiştir.

Bank Asya bünyesinde iştirakler ve bağlı ortaklıklar şeklinde 10 şirket bulunmaktadır. Şirketler finans ve kaynak yönetimi , sigorta ve sigortacılık hizmetleri , kredi garanti fonu , gayrimenkul yatırımı ve değerlendirmesi ile turizm alanlarında hizmetler vermektedir.

Bank Asya faizsiz bankacılık ilkesiyle hareket ederek müşterilerinin farklı ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermeyi veTürkiye ekonomisine katkılar sağlamayı görev edinmiştir. Çalışanları , paydaşları ve müşterilerinden aldığı bu güç ile dünya standartlarında hizmet veren , saygılı , etkin ve güvenilir bir banka olmayı hedeflemektedir.Bank Asya nitelik ve nicelik bakımından planlamalar yaparak kurum kültürüne uygun personelleri istihdam etmek istemektedir. Çalışanlarının etkinlik ve verimliliklerini en üst düzeyde tutacak çalışma ortamını sunmaktadır.

Ban Asya ücret ve yan haklarda uyguladığı politikalarla çalışanlarının maddi ve manevi kazanımlarını geliştirmeyi , açık iletişim ortamını sağlamayı ve kariyer planlamalarında fırsat eşitliklerinin oluşmasını önemsemektedir.

Bank Asya çalışma adaylarını 18 yaşından büyük , en az ön lisans mezunu olan , kamu hizmetlerinden yasaklı olmayan , iyi hal sahibi olan (6 ay ve üzere ceza almamış) , zorunlu hizmeti bulunmayan ve sağlıklı adaylar arasından seçmektedir. Banka yapacağı sınavlarda başarılı olan ve referans araştırmaları olumlu kişilere çalışma imkanı sunmaktadır.

Yeni mezun ve ya alanında tecrübeli kişiler Bank Asya’da çalışan adayı olabilirler.

İşe başlayan çalışanlarına sektör tecrübesi ve yetkinliklerine göre maaş , ikramiye , yabancı dil tazminatı , öğle yemeği , ulaşım ve sağlık yardımları vermektedir. Ayrıca çalışılan bölümlere göre değişkenlik gösteren diğer ödenekleri de mevcuttur.

Bank Asya İletişim Bilgileri
Adres; Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cd. No.10 34768 Ümraniye / İSTANBUL

Bank Asya Kariyer Olanakları
Banka insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bank Asya’da kariyer yapabilirsiniz. Bank Asya insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Bank Asya İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap