Bambino İş Başvurusu

Bambino 1967 yılında şahıs şirketi olarak biberon ve kundak muşambası ürünlerinin pazarlanması için kurulmuştur. 1973 yılında Komandit ve 1978 yılında Anonim şirkete dönüşmüştür. Şirket 45 yıldan bu yana Türkiye’de hizmet vermektedir. 1980 yılına kadar sadece yerli üretim yapan şirket, bu yıldan sonra markalı ithal ürünler ve kozmetik malzemeleri de getirmeye başlamıştır.

Şirket, ilerleyen dönemlerde dünyaca bilinen bir marka olan Cotoneve markası ile kozmetik sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Hala ürünlerin satışı bir arada yapılmaktadır. Her yıl kendini geliştiren ve bu konuda tecrübelerine tecrübe katan şirket, artık Avrupa standartlarına uygun olan ürünleri yut içi ve yurt dışında pazarlamaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda hassas olan şirket, bu konuda da gereken AR-GE çalışmalarını yerine getirmektedir. Ürün yelpazesini sürekli arttıran ve pazar araştırmalarını yapan şirket, uzman kadrosu ile göz doldurmaktadır.

Şu anda Türkiye’de bulunan birçok özel hastane ve devlet hastanesinde Bambino ürünlerini görebilirsiniz. Artık tanıdık bir marka haline gelen bu isim, sadece amblemi ile bile kendini göstermekte. Şirketin “Tüketiciyi Koruma Taahütnamesi” kendi sektöründe fark yaratmasına neden olmuştur. Ayrıca 2012 yılı itibari ile modern ambalajlama ve büyük sanayi yatırımları şirkete farklı bir ivme kazandırmıştır. Şirket, aile kavramı ve değerleri odaklıdır. Yüksek kalite ve standartlarda firma tarafından üretilen markalar ile tüm tüketicileri ailenin bir üyesi olarak görmektedir.

Bambino İletişim Bilgileri
Adres; Kirazlıdere Mah. Kışla Cd. No:36 PK:81270 Taşdelen / Çekmeköy/ İstanbulBambino Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bambino firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bambino insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ