Anasayfa / Mobilya & Dekorasyon Eylül 22, 2015

Bambi Mobilya İş Başvurusu

Bambi Mobilya 1965 yılında kurulmuş eski ve köklü firmalardan biridir. Üretime koltuk takımları ile başlayan şirket, son on yıldır yatak, baza ve başlık üretmektedir. Her geçen gün daha da artan müşteri portföyü nedeni ile çeşitli çalışmalar yapmaya özen gösteren şirket, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir.

Çetmen koltuk ismi ile yola çıkan şirket 1997 yılından itibaren Bambi Mobilya ismini kullanmaktadır. Marka ve isim tescil ettirilmiştir. Firma başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında bilinmektedir. Firma fabrikası İzmir Torbalı’da 40.000 metrekarelik kapalı alanda 20 kişilik tecrübeli ekip ile son teknolojinin olanakları ile üretilmektedir. Fabrikada günde 150 oturma grubu, 500 tane yatak, 200 tane baza ve başlık üretimi yapılmaktadır. Ürünlerin tamamı TSE standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Firmanın ürün koleksiyonu, son teknoloji ile üretilmesinin yanı sıra, güncel modaya da uygun olarak dizayn edilmektedir. Şirketin internet sitesi ürünler, ürün katalogları, kumaş kartelaları ve bayiler konusunda bilgi alabilirsiniz. Birçok bayisi olan şirketin size en yakın olan şubesini tercih edebilisiniz.Profesyonel bir anlayışı benimseyen şirket, üretimde kalite ve dizayna önem vermenin yanı sıra çalışanların iş güvenliğine de gereken önemi vermekte ve bu konuda personellere çeşitli eğitimler de vermektedir. Uzun bir geçmişe sahip olan şirket, çağın gerekliliklerini de layıkı ile yerine getirmektedir.

Bambi Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; 29 EKİM Mahallesi 9223 sokak No: 8 YAZIBAŞI / TORBALI / İZMİR

Bambi Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bambi Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bambi Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Bambi Mobilya İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. SEZGİN Şubat 19, 2016

    Mobilya ustasiyim, kullanmis oldugum makinalar, yatar daire, kalinlik planya, bicki vs diger el aletleri torbali ayrancilarda ikamet etmekteyim. yas 34. Eger uygun gorulurse bir iki gun icinde is basi yapabilirim, arz ederim.

  2. aydın acabey Temmuz 5, 2016

    40 yasındayım ve 20 senedir mobilya sektöründe döseme ve ahşap mobilya üzerine çalıştım. Bıçkı, planya, fireze, matkap ve diğer el aletlerini kullanıyorum.

Yorum Yap