Ballıca Sigara Fabrikası İş Başvurusu

British American Tobacco (BAT), Türkiye, Genel merkezi Londra’da bulunan British American Tobacco, 1902 yılında kurulmuş, her geçen gün gücüne güç katan, dünya çapında başarılı, lider bir kuruluştur. 41 ülkede toplam 44 fabrika ile üretim yapan şirketler grubumuzda, yaklaşık 57.000 kişi istihdam edilmektedir. Rekabetin yoğun olduğu tütün sektöründe, dünya genelinde 200 civarındaki pazara nüfuz eden firmamız, 60 dan fazlasında lider durumdadır.

En Çok Satılan Sigara Markaları Dunhill, Kent, Lucky Strike, Pall Mall, Rothmans olup ürün yelpazesinde birçok markayı barındıran British American Tobacco; Vogue, Viceroy, Kool, Peter Stuyvesant, Craven A, Benson & Hedges, John Player Gold Leaf, State Express 555 and Shuang Xi markalarını da üretmektedir.

Tesisin ürettiği diğer ürünler
Puro ( el yapımı Dunhill imzalı purolarımız mevcuttur.)
İnce kıyım tütün (Batı Avrupa’daki en büyük tütün markası Pall Mall tarafından üretilmektedir.)

100 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren BAT, 2002 yılında İzmir Tire’ deki fabrikada üretime başlamış, böylelikle Türkiye ayağı olan BAT Türkiye kurulmuştur. 2008 yılında Tekel’in özelleştirilmesiyle Ballıca Sigara Fabrikasını da bünyesine katarak sektörün devlerini arasında yerini almıştır.



2010 yılında Samsun’ daki Ballıca Sigara Fabrikası, Türkiye’deki üretim merkezi olmuş ve diğer fabrikalardaki üretim de buraya kaydırılmıştır. BAT bünyesindeki 5. büyük fabrika özelliğini taşımaktadır. BAT Türkiye, tütün ve tütün mamulleri ihracatında son yıllarda ilk sırayı almaktadır.

Bat Türkiye Bölge Müdürlükleri; Kocaeli, Ankara, İzmir, Adana, Antalya veBursa illerinde bulunmaktadır.

Ballıca Sigara Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; İstiklal Mah. İskele Sok. PK : 55420 Ondokuzmayıs Merkez, Ondokuzmayıs Samsun

Ballıca Sigara Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ballıca Sigara Fabrikası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ballıca Sigara Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ