Balıkesir Carrefour İş Başvurusu

Carrefour, mağazacılık sektörüne 15 Haziran 1963 tarihinde Fransa’da açtığı mağaza ile dahil olmuştur. Bünyesinde barındırdığı yaklaşık 470 bin çalışan, 33 ülkeye kadar ulaşan geniş hizmet ağı ve 16 bin mağazasıyla modern perakendeciliğin zirve isimlerinden biri haline gelmiştir. Ülkemizde ilk mağazasını 1993 senesinde İstanbul’ da açan şirket 1996 yılında ise Sabancı Holding ile anlaşmaya varmıştır. Nihayetinde CarrefourSA ismini alan şirketin Türkiye pazarında ilerlemesi hız kazanmıştır. 2005 yılında Gima ve Endi’yi de satın alan CarrefourSA geniş bir ürün yelpazesinin yanı sıra yarattığı istihdamlarla da sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Şirketin 243 mağazası bulunmaktadır ve Balıkesir Carrefour şube sayısı 13’tür.

CarrefourSA, kaliteli ürünleri ve hizmet anlayışındaki samimi tavırlarıyla ülkemizde adından sıkça söz ettiren bir kuruluş haline gelmiştir. Misyonları gereği, müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmanın, ileriye dönük hedefleri arasında sektöründe lider olmak vardır.

Hızlı kasa yöntemiyle müşterilerinin alışveriş keyfini aksatmadan yaşamasını amaçlayan Balıkesir Carrefour, online alışveriş mağazası yardımıyla da dilediğiniz tüm ürünleri eve teslim etmektedir. Siparişlerin aynı gün ücretsiz olarak belirtilen adreslere gönderilmesi ve güvenli alışverişin yanında kapıda nakit ödeme ya da kredi kartı ile ödeme imkanları sunulmaktadır. Kampanyalı ürünlerini belirli dönemlerde yapılan duyurular yoluyla bilgilendiren CarrefourSA, müşterilerini korumak için uygun fiyatlı alışverişi temel alan anlayışı sonucunda alışveriş çekleri, promosyonlar ve çekilişler düzenlemektedir.

Balıkesir Carrefour İletişim Bilgileri
Adres; Balikesir CarrefourSA, Eski Kuyumcular Mh., Abdulgafur Efendi Cad., Mekik Sok. No:20/A-B 11/A, Merkez Mahallesi, BalıkesirBalıkesir Carrefour Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Carrefour Mağazalarında kariyer yapabilirsiniz. Carrefour insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ