Baki Metal İş Başvurusu

1978 yılı ortalarında kurulurken Metal Sanayi adı altında planlanmış olan firma Remzi Baki ve Hicran Koç ortaklığıyla çalışma hayatına atılmıştır. İlk açılışında Mudanya yolu üzerinde bulunan 100 m² bir atölyeyle sıhhi tesisat, sanayi tesisleri, yakıt ve su tankları, ısıtma soğutma tesisatları ve ısı kazanları montaj işleri ile sektöre atılmış ve bu alanlarda başarıyla hizmet vermeye başlamıştır. Üretim hızla devam ederken 1995 yılının aralık ayı sonlarına gelindiğinde BAKİ METAL SIHHİ TESİSAT ISI KAZANLARI BORU MONTAJ ve TİCARET SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ adını alarak şirket ismini almış ve şirketleştirilmiştir. Günümüzde de Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 17-B Blok No: 9-11-13 Nilüfer/Bursa adresinde 1200 m² kapalı alanda kurulmuş olan imalat bölgesi ile ve ayrıca yönetim ofisinde kalifiye eleman ve ekipmanları ile birlikte üstün ve kaliteli hizmet ilkesi ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Baki metal bünyesinde ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, havalandırma sistemleri, basınçlı hava sistemleri, yangın güvenlik sistemleri gibi hizmetler sunarak iş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, oteller, toplu konutlar ve alışveriş merkezlerine hizmet vermektedir.

Firma çalışmalarını özenle gerçekleştirdiği iş sağlığı ve güvenliği ile çevre güvenliği yönetim sistem çalışmalarını 2010 Şubat ayı itibariyle bitirmiş ve belgelendirme denetimine girmiştir. Meyer denetim hizmetleri tarafından denetlenmekte olan firma, bu denetimleri başarıyla sonuçlandırarak Ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ve hatta ISO 14001 çevre güvenliği yönetim sistem belgelerini almıştır.

Baki Metal İletişim Bilgileri
Adres; Değirmenbahçe Cad. Oruç Reis Sok. No: 14 Yenibosna, Bahçelievler, İstanbulBaki Metal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baki Metal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baki Metal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ