Bahadırlar Tekstil İş Başvurusu

1976 yılında kurulan Bahadırlar Tekstil 1999 yılında modelleme ve tasarımı kendisi yaparak Le Mirage markasını kurmuştur. Önceleri etek üzerine çalışmış daha sonra yaratıcı tasarımlarla ürün çeşitliliğini arttırmış ve müşterilerinin beğenisini alarak pazarda önemli bir başarı elde etmiştir.

Giyilebilen her şeye ve dekorasyon ürünlerinin bazılarında içinde bulunduğu sektöre tekstil adı verilir. Avrupa dillerinden dilimize geçen tekstil kelimesi özünde sadece kumaş demekken Türkiye’de tekstil kelimesine daha geniş bir anlam yüklenmiştir.

İstanbul’un önemli alışveriş merkezlerinden birinde hizmet vermekte olan firma müşterilerini bol ürün çeşitlili, uygun fiyat kalite performansı, güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır.

Bahadırlar Tekstil bünyesine katılmak isteyenler için http://bahadirlar.com.tr/ adresinde detaylı bir iş başvuru formu bulunmaktadır. Firma doğru personeli doğru yere yerleştirme politikasıyla çalışanının kendisini ve Bahadırlar Tekstil’i geliştireceği, tecrübelerini ve bilgilerini kullanabileceği alanlarda çalışabilmesi personel ve şirket açısından önemlidir. Firmanın kaliteli ürün sunmasının yanı sıra çalışan kadrosu da firmayı tercih edilir hale getirir. Çalışanların kendilerini kişisel ve teknik anlamda gelişimlerini sağlamak için eğitimler verilir.Bahadırlar Tekstil’in Laleli İstanbul’da, Osmanbey İstanbulda (6 tane) ve Paris Fransa’da mağazaları bulunmaktadır. Bahadırlar Tekstil müşterilerine gün içindeki farklı saatlerde kullanabilecekleri, rahat, şık, estetik, modaya uygun, çeşitli kumaş ve desenlerde seçenekler sunmaktadır.

Bahadırlar Tekstil Avrupa ülkeleri, Rusya Bağımsız Devletler Topluluğu ve Arap Ülkeleri’ne de ürün sağlamaktadır.

Bahadırlar Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Çağlayan, Nurtaç Cad. No: 84, Kağıthane / İstanbul

Bahadırlar Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahadırlar Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahadırlar Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ