Baha Catering İş Başvurusu

Kurumsal Yemek Hizmet’i sektöründe lider bir firma haline gelebilmek ve ülke ekonomisine katkı sağlayabilmek için bu alandaki teknolojik gelişmelerin takibini yaparak müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlayabilmek ve müşterilerinin taleplerini doğru ve güvenilir bir şekilde karşılayabilmek Baha Catering’in amaç ve hedefleri arasındadır.

Bahar Catering’de bütün ürünler depolara alınmadan önce uzman kadrosundan geçer ve yetersiz görünenler kesinlikle depoya giremez. Olası durumlar için yemeklerden alınan örnekler üç gün süresince derin donduruculara konularak saklanır. Tazeliği koruyabilmek için stok sayısını olabildiğince az tutup kaliteli ürün sunmaya çalışır. Her alanda hijyene dikkat edilir.

Baha Catering taşıma yemek hizmeti, hizmet vereceği işletme istediği takdirde devreye girer, hazırlanan yemekler uygun bir şekilde mekana ulaştırılır ve mekandaki eksiklikler tamamlanarak hizmet sağlanır.

Yerinde yemek üretimi hizmetini sağlayabilmek için işletme mutfağının gerekli ekipmanları içeryior olması gerekmektedir. Eksiklikler belirlenerek Baha Catering ve hizmet sunulacak firmanın karşılıklı anlaşmalarıyla en kısa zamanda giderilir.Arnavutköy, Avcılar, Esenyurt, Maltepe, Zeytinburnu, Gaziosmanpaşa, Çatalca, Sarıyer, Gebze, Ümraniye, Bahçelievler, Üsküdar, Şişli fabrikanın hizmet verdiği noktalardan bazılarıdır.

Baha Catering’de yemek yapma sevdası ile lezzetli, sağlıklı, hijyenik menüler oluşturabilme hedefi var. Alanaında eğitimli çalıan kadrosuyla güvenerek sağlıklarını emanet edebildikleri müşterilerine bu sorumluluğun farkında olarak, güler yüzlü bir şekilde en güzel hizmeti verebilmeyi amaçlar. Periyodik olarak mutfaklarımızın denetimleri yapılır ve gerekli geliştirmelere gidilir.

Baha Catering İletişim Bilgileri
Adres; Köşklüçeşme Mh. 576 Sok. No: 4 Gebze / Kocaeli

Baha Catering Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baha Catering firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baha Catering insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ