BAGEV İş Başvurusu

Batı Akdenizin ekonomisini geliştirme amacıyla 2000 yılında kurulan vakıf bölgede kalkınmayı sağlamak için çalışmalarına devam eder. Antalya, Burdur, Isparta ve Afyonun her türlü gelişimini sağlamak için bölgedeki birçok sanayi odası, ticaret borsası, üniversiteler ve daha birçok kurum birleşerek BAGEV’ i kurmuştur.

Bölgede ekonomik yapı güçlendirilerek vatandaşın gelir düzeyinde artış sağlanması, bölgede ekonomik bütünleşme sağlayabilmek ve farklılıkları en az seviyeye indirebilmek, bölgenin doğası, kaynakları, ve yapısını koruyup geliştirmek, bölgede bilimsel gelişmeleri hızlandırmak, üretim faaliyetlerini arttırmak, iş imkan ve olanaklarını arttırmak Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfının temel amaçları arasındadır.

Vakfı destekleyen kuruluşlar arasında Antalya Büyüykşehir Belediyesi, Antalya Sanayici İşadamları Derneği, Burdur – Alanya – Manavgat – Dinar – Isparta – Afyon – Kumluca Sanayi Odaları, Süleyman Demirel ve Akdeniz Üniversiteleri, Isparta – Burdur – Antalya Ticaret Borsaları, Antalya Deniz Ticaret Odası bulunmaktadır.

BAGEV projeleriyle, bölgenin sorun analizini ve çalışmalarını yapmayı, çevreye olan duyarlılığı arttırıcı çalışmalar yapmayı, bölgenin proje üretimini arttırmayı, bölgedeki ticareti geliştirici faaliyetler düzenlemeyi, bölgenin bütünselliğini geliştirmek için çalışmalar yapmayı, yerel ekonominin araştırılmasını yapmayı hedefler.BAGEV 2009-2010 yıllarında tarımda küçük işletmecinin kalmaması için bölgede toplantılar düzenlemiştir. Bu toplantılarda tarıma yatırım yapanlarının Pazar problemlerini çözüme kavuşturmak, bölgesel güç birliğinin sağlanması hedeflenmiştir.

Bölgesel Fuarcılık Projesi ile fuar çalışmalarının hızlandırılması arttırılması ve süreklileştirilmesi hedeflenmiştir. Bu projeyle birbiri için tamamlayıcı nitelikteki birimler birlikteliğini arttıracak ve ortaklaşa rekabet yeteneğini geliştirecektir.

BAGEV İletişim Bilgileri
Adres; Elmalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Borsa İş hanı Kat:3 ANTALYA

BAGEV Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BAGEV’de kariyer yapabilirsiniz. BAGEV insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ