Ardanuç Belediyesi İş Başvurusu

Artvin Ardanuç Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Ardanuç Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Artvin’e ait bir ilçe olan Ardanuç, tarihi değerlerinin yanı sıra engin dağlarından oluşan harika manzarası ile muazzam bir ilçe yapısına sahip olmaktadır. Elverişli topraklar ve tarıma yönelik harika bir coğrafya da yer alan Ardanuç ülkemizin Artvin iline bağlı önemli bir ilçesi olmaktadır. 2015 TÜİK verilerine göre ilçe genelinde toplamda 10.890 kişi yaşamını sürdürmektedir. Tarihi kapsamda ele aldığımız ilçe geçmişe yönelik önemli bir bölgede yer almaktadır. Büyük devletlerin savaşlarına tanıklık eden bölgeye ait bir ilçe olan Ardanuç 1945 senesine kadar bir bucak iken, bu tarihte çıkarılan yasa kanununca ilçe statüsüne erişerek bir kaza yapısına sahip olmuştur.



Ekonomik gelir kapsamında ele aldığımız ilçenin büyük bir kısmı tarım ve hayvan yetiştiriciliği üzerine hummalı bir çalışma sergilemektedir. Elverişli topraklara sahip olan Ardanuç bu kapsamda halk tarafından yetiştirilen arpa, buğday, fasulye ve benzeri önemli besin değerleri üzerine üretimler yapmakta olup, ayrıca küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık üzerine de oldukça iyi bir çalışma potansiyeli göstermektedirler. Tüm bunların yanı sıra ilçenin gelişmesinde büyük bir rol oynayan ve sürekli ilçenin genel yapısının modernleşmesinde büyük katkı sağlayan Ardanuç Belediyesi, her sene farklı alanlara yönelik personel alımı yaparak istihdam sunmaktadır. Yapmış olduğu istihdamlar neticesinde özellikle de genç kesimlere iş fırsatı sunan belediye, bu kapsamda hem olası göçlerin önüne geçmekte hem de ilçenin ekonomik düzeyinin iyi bir derecede olmasını sağlamaktadır.

Ardanuç Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Ardanuç Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Ardanuç Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları






ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ