Afyonkarahisar Ek İş İlanları

Afyonkarahisar evde ek iş imkanları. Ek iş arıyorum ve yapmak istiyorum diyenlere, evlerde hafta içi ya da hafta sonu yapabilecekleri mandal, boncuk, paketleme, kalem, nikah şekeri gibi ek işler hakkında bilgiler…

Afyonkarahisar termalin ve turizmin başkentidir. Kaymağı, sucuğu ve ekmek kadayıfı ile Afyon gerçekten görülmesi gereken bir yerdir. Sıcak su kaynakları ile Afyonkarahisar yıllardır pek çok turistin gönlünde taht kurmaktadır. Ayrıca lokumu ve yerel yiyecekleri de oldukça tadılması gereken ve güzel ürünlerdir. Afyonkarahisar ‘ a yolunuz düşerse asla kokusuz sucuk ekmeği tatmadan gitmeyin. Aynı zamanda Afyon pek çok şehre olan konumu nedeniyle bir köprü vazifesi yapmaktadır.

Afyon halkı genel olarak sanayi ile uğraşmaktadır. Fakat yine de son yıllarda Kocatepe üniversitesi ile beraber şehre çok sayıda öğrenci gelmektedir ve bu öğrenciler sayesinde şehirde kafelerde garsonluk veya komilik fırsatları artmıştır.Afyonkarahisar Ekonomisi
Afyon genel olarak ucuz bir şehir olarak bilinmektedir. Ev kiraları Türkiye şartlarına göre uygundur ve hayat Afyonkarahisar ‘ da zannedildiği kadar zor değildir. Afyon halkının durumu ve konumu da bu yargıyı desteklemektedir.

Afyon halkı genel olarak esnaftır. Yani pek çok ürünün alımı ve satımı esnaflık oldukça popülerdir. Ayrıca öğrencilerin artması ile beraber şehrin kafeleri de iyi iş yapmaktadır. Öte yandan sadece termal değil mermer cenneti olmasıyla da Afyonkarahisar çevre ilçelerdeki mermer fabrikaları ile halkı mermer sektörüne yöneltmektedir.

Afyonkarahisar’ın sanayisi genel olarak termal ve mermere dayalıdır. Şehrin genel anlamdaki ihtiyacını çıkaran mermer fabrikaları tüm Türkiye’ye mermer üretimi yapmaktadır. Sanayisini mermer gibi bir ürünle ayakta tutan Afyonkarahisar pek çok fuarda adından sık sık söz ettirmektedir.

Afyon’da Evde Yapılacak İşler
Eğer bir ev hanımı iseniz, Afyonkarahisar ‘ da ağzı açık ve bükme yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Muradiye Demir diyor ki:

    Evde ek iş arıyorum. Geri donerseniz sevinirim.

  2. Vildan tur diyor ki:

    Evde yapabileceğim mandal, boncuk paketleme vs. iş olursa yaparım.

  3. Feride Korkmaz diyor ki:

    Merhaba ben ogrenciyim, boş zamanlarimda çalışmak istiyorum. Yardimci olursanız sevinirim.

BİR YORUM YAZ